Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. W styczniu 2023r. odbyło się wiele spotkań z okazji Dnia Babci i Dziadka, na które uczniowie klas 1-3 przygotowali programy artystyczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Po części artystycznej wychowawcy składali serdeczne życzenia zaproszonym gościom, a dzieci wręczały laurki i upominki. Następnie dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.