26 czerwca 2026 roku o godz. 9.00 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Osięcinach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026, a o godz. 11.00 pożegnanie absolwentów.Spotkanie poprowadził dyrektor szkoły pan Andrzej Polaszek. Obecni byli: wicedyrektor pan Andrzej Rosiński, wójt Gminy Osięciny pan Sławomir Staniszewski, Przewodniczący […]

