Uroczyste zakończenie roku szkolnego

26 czerwca 2026 roku o godz. 9.00 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym  w Osięcinach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026, a o godz. 11.00  pożegnanie absolwentów.Spotkanie poprowadził dyrektor szkoły pan Andrzej Polaszek. Obecni byli: wicedyrektor pan Andrzej Rosiński, wójt Gminy Osięciny pan Sławomir Staniszewski, Przewodniczący […]