„Jest taka siła i moc, co wszystko w dobro przemienia,
to właśnie jest magia Świąt Bożego Narodzenia.”

Szanowne Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły, Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie, Przyjaciele Szkoły!

Boże Narodzenie to piękny, magiczny i rodzinny czas!  Niech spokój ogarnie Wasze serca
i zagości w nim niecodzienny nastrój. Życzę pokoju i miłości, zrozumienia
i poczucia bliskości z tymi, którzy otaczają nas na co dzień. Oby ta grudniowa noc obdarowała radością, szczęściem i odpoczynkiem od trosk powszednich. Niech przy zapachu strojnej choinki upłyną Wam piękne chwile. Wigilijne światło niech da poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Kolejny rok niech ofiaruje zdrowie, optymizm, wytrwałość i poczucie spełnienia.

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Osięcinach
Andrzej Polaszek