Czwartek w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana, świetlica szkolna zmieniła się w miejsce czarów i magii, w którym zgodnie z tradycją odbyły się wróżby i zabawy andrzejkowe. To spotkanie poprowadziła pani Agnieszka Trawińska. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki.
W specjalnie przygotowanej scenografii andrzejkowej na uczniów czekały tajemnicze wróżki z klasy 5a. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne karteczki, kwiatki, owoce, gwiazdki, kubeczki i kręcił magiczną butelkę z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, nie zabrakło magicznej kuli oraz wróżenia z rąk. Całą imprezę uświetniła fantastyczna muzyka, która nadała nastrój spotkaniu.
Po tak niesamowitych przeżyciach zostało nam już tylko wypatrywanie Mikołaja i czekanie do następnego listopada.
Świetlica szkolna