“Coraz bliżej święta…” grudzień to idealny czas, aby wprowadzić świąteczny nastrój. Właśnie taki miły i świąteczny nastrój towarzyszył naszym spotkaniom i zajęciom z logopedą. Dzieci chętnie poznawały i opowiadały o symbolach i tradycjach Świąt Bożego Narodzenia. Z zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach logorytmicznych, recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce zimowo-świątecznej. Wykonały kolorowe, świąteczne ozdoby: Mikołaja, skrzaty, choinki i lampiony. Podjęły wyzwanie i sprostały mu – wykonały 24 ćwiczenia artykulacyjne z logopedycznego Kalendarza Adwentowego. Doskonale radziły sobie z rozwiązywaniem zagadek słownych, quizów i układanek. Realizując projektowe zadania świąteczne dzieci uczyły się planowania, samodzielności i kreatywności. Brawa dla dzieci, jestem z Was dumna.

Logopeda: Aleksandra Siarkowska