19 maja odwiedzili nas Rodzice Amelki. Mama Sylwia pełniła funkcję fotografa , a tata Bartłomiej opowiadał o pasji do piłki nożnej. Robił to w bardzo ciekawy sposób. Dzieci słuchały w ciszy i skupieniu. Miały okazję obejrzeć fotografię piłkarzy, zobaczyć na żywo strój bramkarza. Dowiedziały się, do czego służą rękawice, ochraniacze i co oznaczają kolorowe kartki . Później tata Amelki poprowadził profesjonalną rozgrzewkę na świeżym powietrzu. Następnie przeprowadził turniej.Dzieci były zachwycone. Otrzymały indywidualne medale i statuetki dla grup,a panie piękne pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło również zdrowego soku po wysiłku. Na zakończenie dzieci otrzymały lizaki w kształcie piłek.
Dziękujemy panu Bartkowi i pani Sylwii za super zabawę,nowe doświadczenia i nagrody. Zapraszamy kolejnych Rodziców.