1 marca nasza szkoła wzięła udział w unikalnej imprezie masowej towarzyszącej obchodom “Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W X edycji Biegu upamiętniającego Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym 2022 – organizowanym przez Fundację Wolność i Demokracja, wystartowało 63 uczniów klas VII-VIII naszej szkoły.Cieszymy się, że historia stała się żywą motywacją dla wszystkich, którzy pokazali się na „starcie”.

Wyniki szkolnego Biegu “Tropem Wilczym: zwycięzcą został Bartosz Matusiak z kl.8c, II miejsce zajął Jakub Marchwiński z kl.8d, III miejsce – Marcel Nowosielski z kl. 8d. Pozostali zwycięzcy ze “złotej dziesiątki” – IV miejsce Adam Wszołek kl.8b, V miejsce Szymon Smolarek kl.8b,  VI miejsce Łukasz Piotrowski kl.8d, VII miejsce Zuzanna Nobis kl.8d (najszybsza dziewczyna na mecie), VIII miejsce Wiktor Skwarczyński kl.8e, IX miejsce Jan Dębowy kl.7c, X miejsce Przemysław Woźniak kl. 8c.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Biegu “Tropem Wilczym” i gratulujemy zwycięzcom!

Agnieszka Dąbrowska
Tomasz Polaszewski

Andrzej Rozpędowski