W ramach przedmiotu geografia uczniowie klas V brali udział w  szkolnym konkursie: „Mój pomysł na zagospodarowanie terenu wokół szkoły”. Celem przedsięwzięcia było zebranie pomysłów uczniów na zagospodarowanie terenu wokół szkoły. Uczniowie klas V przygotowali projekty przedstawiające zagospodarowanie terenu wokół szkoły. Podczas wykonania zadania mogli wykazać się kreatywnym podejściem do tematu i popuścić wodze fantazji, oczywiście zachowując pewne wymogi związane z tworzeniem planu. Komisja w składzie p. wicedyrektor Andrzej Rosiński, p Małgorzata Hejman, p. Tomasz Cybulski ocenili prace naszych młodych projektantów.

Przedstawiamy wyniki:

I miejsce Piotr  Zeszut klasa 5b

II miejsce Sebastian Gregor klasa 5b

III miejsce Hania Wojciechowskaklas 5a i Ola Szczerbiak klasa 5c

Uczniowie klas szóstych na lekcjach geografii poznawali budowę Układu Słonecznego, poznali planety oraz inne ciała niebieskie, które krążą wokół Słońca. Stąd też pojawił się pomysł, aby uczniowie przedstawili swoje wyobrażenia o Układzie Słonecznym, wykonując jego modele. Wykonane przez uczniów prace były bardzo różnorodne, ciekawe i staranne wykonane.  Można było je podziwiać na wystawie na korytarzu szkolnym. Komisja w składzie p. wicedyrektor Andrzej Rosiński, p Małgorzata Hejman, p. Tomasz Cybulski ocenili prace naszych młodych projektantów.

Przedstawiamy wyniki:

I miejsce Jan Jędrzejewski klasa 6b

II miejsce Iga Kowalska 6a

III miejsce Wiktoria Biesiada klasa 6a , Julia Kubuszek 6b

Wyróżnienie Maja Ryszewska klasa 6a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy!