Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur  2023″. Uczestniczyło w nim 45 osób w różnych kategoriach wiekowych: Żaczek, Maluch, Beniamin, Kadet. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja matematyki,  rozwijanie zdolności i zainteresowań uczniów. Jak co roku, uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem zawierającym różnorodne zadania matematyczne, a przede wszystkim logiczne. Miło nam poinformować, że  uczniowie naszej szkoły uzyskali wyróżnienia  w tym międzynarodowym konkursie. Są to:

Kategoria Żaczek:

– Krystian Tuszyński- wyróżnienie

– Maria Maciejewska- wyróżnienie

Kategoria Maluch:

– Michał Gumiński- wyróżnienie

– Filip Skwarczyński- wyróżnienie

Kategoria Beniamin:

– Jakub Bajerski- wyróżnienie

Kategoria Kadet:

– Antoni Pakulski- wyróżnienie

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Agnieszka Waloszek