17 maja br. uczniowie klasy III a i III b udali się pod opieką  p. Małgorzaty Mentlewicz, p. Katarzyny Simińskiej i p. Jolanty Małeckiej na wycieczkę do Płocka. Najpierw dzieci zwiedziły ZOO w towarzystwie pana przewodnika. Z dużym zainteresowaniem obserwowały zwierzęta, spacerując alejkami wśród boksów i słuchały przekazywanych  ciekawostek . Miały okazję zobaczyć z bliska egzotyczne zwierzaki, które znają z fotografii i opowiadań. Niektóre naprawdę budziły grozę, inne zaś były tak słodkie, że chciałoby się je zabrać do domu. Niewątpliwie bardzo dużą atrakcją był wąż, którego każdy mógł nie tylko dotknąć, ale też potrzymać na szyi. Następnie pojechaliśmy do Stróżewka, gdzie w bajkowej sali zabaw  czekał na uczniów smaczny obiad i  mnóstwo atrakcji: zjeżdżalnie, tunele, ścianka wspinaczkowa, jeździki, cymbergaje.  Happy Park to miejsce, w którym  mogli  wesoło i aktywnie  spożytkować pokłady nieskończonej energii. Klasowy wyjazd stał się świetną lekcją przyrody i okazją do spędzenia czasu z rówieśnikami.

K. Simińska