18.05.2022 r. dzieci 6 letnie z grupy „Liski i Sówki” wraz nauczycielami i opiekunami wybrały się na wycieczkę do RANCHO POD OLSZYNĄ w Nowym Ciechocinku. Celem wyjazdu było aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz poszerzenie wiedzy przyrodniczej.Nasze przedszkolaki podczas wyjazdu zwiedziły mini ZOO, poznały nowe gatunki zwierząt, a także miały okazję karmić konie, kozy i owce. Niezwykle łagodny kucyk pozwalał się dzieciom głaskać , a także przewiózł je na swoim grzbiecie. Największymi atrakcjami okazały się przejażdżki tramwajem konnym po lesie oraz zabawy ruchowe na placu zabaw. Przedszkolaki również chętnie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych przez animatorów gospodarstwa. Nasz pobyt w tym godnym polecenia miejscu zakończony został zjedzeniem pysznych kiełbasek upieczonych przy ognisku.