8 października 2021 roku uczniowie klas ósmych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego pod opieką: p. Barbary Rosińskiej, p. Marianny Nowak, p. Agnieszki Waloszek, p. Zofii Kwaśnej, p. Emilii Lewandowskiej oraz p. Anety Ratajczyk udali się na długo wyczekiwaną i wymarzoną wycieczkę do Zatoru, gdzie mieści się Rodzinny Park Rozrywki- Energylandia.
Uczniowie świetnie spędzili czas w jednym z największych kompleksów rozrywki w Polsce. Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na ogromnej przestrzeni znajduje się około 60 różnego rodzaju nowoczesnych urządzeń i atrakcji- poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach.
Uczestnikom wycieczki towarzyszyło wiele emocji i przeżyć, a wycieczkę należy zaliczyć do bardzo udanych.

A.Ratajczyk