Bal karnawałowy jest niezwykłym i długo wyczekiwanym  przez dzieci wydarzeniem. W tym pełnym radości oraz emocji dniu mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać – wyglądać inaczej niż zwykle. Tak też było w naszej szkole. 14 lutego odbył się bal karnawałowy uczniów klas I-III.                                                                                                   
W tym wyjątkowym dniu hol szkolny wyglądał inaczej niż na co dzień. Udekorowany przez nauczycieli kolorowymi serpentynami i balonami zachęcał do szampańskiej zabawy. Na tle barwnej scenerii  przepięknie prezentowały się wróżki, królewny, księżniczki, rycerze, piraci, policjanci, żołnierze, kowboje rodem z Dzikiego Zachodu, bohaterowie znanych i lubianych bajek. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci, a wspaniałe kostiumy, sprawiły, że trudno było rozpoznać niektórych uczniów.                                                             
Na początku dzieci pozowały na tle przepięknej karnawałowej scenerii do zdjęć klasowych. Następnie rozpoczęła się wspaniała zabawa w rytm muzyki, którą zapewnił pan Tomasz Cybulski. Różnorodne pląsy i zabawy taneczne  przysporzyły wiele radości najmłodszym. Wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas przerw dzieci odpoczywały w swoich salach przy słodkim poczęstunku. Po kilku chwilach wytchnienia muzyka znowu porywała wszystkich do tańca. Dzieci bawiły się wspaniale przy znanych i lubianych przebojach.                                              
Panu Tomaszowi składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie oprawy muzycznej. Tegoroczny bal karnawałowy dostarczył uczniom klas I-III wiele radości   i niezapomnianych przeżyć. 
Wychowawczynie kl. I-III