Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez dzieci tradycji świątecznych. W dniach 29 – 31 marca w naszej świetlicy szkolnej  odbyły się wiosenne  warsztaty wielkanocne dla dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe.
Prawdziwe cuda wyszły spod rąk uczestników zajęć. Dzieci wykonywały kolorowe jajka z papieru. Wycinały, kleiły i ozdabiały je wykorzystując różnorodne materiały: cekiny, wstążki, farby, bibuły, krepiny, kwiatki, kolorowe włóczki.
Podczas warsztatów świetliczaki wykonywały  również wiosenne  kwiaty, bociany, motyle oraz piękne obrazy z przebiśniegami, które są zwiastunami wiosny . Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i wyobraźnią.
Zajęcia przebiegały w miłej, przyjemnej atmosferze. Wspólna zabawa i praca pozwoliła nam poczuć atmosferę  wiosny i nadchodzący świąt.
Wychowawcy świetlicy:
Agnieszka Trawińska, Edyta Nowak, Beata Gawrońska