Wspólna praca w kuchni to świetna zabawa, a samodzielnie wykonane wypieki smakują, jak żadne inne, o czym przekonali się uczniowie klasy 3a i 3b biorąc udział w warsztatach kulinarnych. Wcielające się w rolę cukierników dzieci poznawały kolejne etapy powstawania babeczek: przygotowanie foremek, odmierzanie składników, mieszanie produktów, nakładanie ciasta do papilotek, wypiekanie (tu za pomoc dziękujemy Panu Kucharzowi).  Po upieczeniu muffinek przyjemnym zadaniem było piękne ich dekorowanie.  Jednak najprzyjemniejszą częścią było zajadanie się gotowymi wypiekami. Dzieci były z siebie dumne. Babeczki znikały w oka mgnieniu. Podczas tej kulinarnej przygody trzecioklasiści, jak widać na załączonych zdjęciach, oprócz pracy świetnie się bawili. Ten dzień zaliczymy do bardzo udanych i pysznych.
A. Domańska, A. Wojtkowska