W dniach 12.02.2024 – 16.02.2024 przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury i Szkoły Podstawowej odbyły się półkolonie zimowe . Uczestniczyło w nich 60 dzieci z klas 1-7, podzielonych na dwie grupy pod opieką nauczycieli. Półkoloniści brali udział w szczegółowo przygotowanym programie, który składał się z wielu atrakcyjnych propozycji wypoczynku. Odpowiednie metody i formy pracy pozwoliły na stworzenie pozytywnego klimatu zachęcającego do aktywnego wypoczynku. Ferie rozpoczeliśmy od wyjazdu do Multikina we Włocławku na film pt.,,Emma i czarny jaguar”. W kolejnych dniach odwiedziliśmy Aquapark w Małej Nieszawce,wiele radości , frajdy sprwiły zabawy w sali zabaw w Honolulu we Włocławku. Bardzo ciekawie i kreatywnie spędziliśmy również czas w Nadgoplańskim Parku w Kruszwicy .gdzie podczas warsztatów malowaliśmy torby z motywem zwierzęcym. Zwieńczeniem ferii był seans filmowy w GOKu w Osięcinach oraz wyjazd do Lubranieckiego Centrum Kulturowego na zajęcia prowadzone przez animatorów .
Wszystkim dziękujemy za obecność i wspólną zabawę.