W poniedziałek, 15.01.2024r. czworo uczniów z klasy V – Lena Jabłońska, Amelia Olszewska, Stanisław Gajewski i Damian Rosiński – reprezentowało  Samorząd Uczniowski w warsztatach pn. „naSUńMY komunikację – jak komunikować, żeby rozmawiać?” Organizatorem spotkania był Samorząd Uczniowski Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Łokietka w Radziejowie, a za prowadzenie spotkania odpowiadali przedstawiciele zarządu Akademii Samorządów Uczniowskich.

Podczas warsztatów reprezentanci i opiekunowie samorządów uczniowskich mogli wymieniać się doświadczeniami, ale też poszerzyć wiedzę w zakresie tworzenia i realizacji projektów, konsekwencji w działaniu, dobrej organizacji pracy i współpracy w grupie oraz budowania relacji w społeczności szkolnej. Dziękujemy za zaproszenie do udziału oraz za wypracowane podczas warsztatów pomysły, które na pewno zostaną wykorzystane w pracy naszego Samorządu Uczniowskiego.

Krzysztof Banasiak – opiekun SU