W dniu 07.12.2021 roku uczniowie klasy 2c uczestniczyli w świątecznych bożonarodzeniowych warsztatach plastycznych. Wyposażeni w różnorodne, kolorowe materiały, uczniowie mieli do wykonania 4 ozdoby. To ambitne zadanie było możliwe do realizacji dzięki wcześniejszym przygotowaniom. Dzieci opracowały wspólnie instrukcje wykonania ozdób. Pod opieką zaproszonej na zajęcia p. Aleksandry Siarkowskiej oraz wychowawczyni Anny Kozłowskiej, z zapałem przystąpiły do pracy i wykonania swoich dzieł. W taki sposób powstały choineczki: wykonane ze świerkowej szyszki oraz z fakturowanej tekturki oplecionej kolorowymi włóczkami; świąteczne skrzaty z kubka po jogurcie i skarpetki oraz lampiony zdobione ornamentalnymi wzorami. Efekty pracy pracowitych drugoklasistów można podziwiać w holu na II piętrze budynku szkoły oraz w galerii zdjęć.

Organizatorzy: Anna Kozłowska i Aleksandra Siarkowska