“To były piękne dni, Po prostu piękne dni. Tu uczyliśmy się co dnia, Jak przyjaźń wielką wartość ma… “

18 czerwca 2026 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci z grupy Sówki oraz Liski przedstawiły montaż słowno- muzyczny, który wprowadzał wszystkich w morski. Na koniec podziękowały za wszystkie lata spędzone w ukochanym przedszkolu nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom. Życzymy dzieciom oraz ich rodzicom udanych wakacji i powodzenia w szkolnych murach.