W środę 30 marca br. na boisku ,,Orlik“ w Radziejowie odbył się turniej piłki nożnej w ramach XXII edycji ,, Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku“ , w którym uczestniczyła drużyna z naszej szkoły . W turnieju wzięły udział drużyny z Piotrkowa Kujawskiego
i gospodarze turnieju- drużyna z Radziejowa Kujawskiego. Mecze były rozgrywane systemem “każdy z każdym“. Drużyna naszej szkoły zajęła drugie miejsce w turnieju.
W pierwszym meczu musieliśmy uznać wyższość drużyny z Piotrkowa Kujawskiego, która okazała się lepsza i pokonała nas 4: 1( honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Janek Ilecki).
W drugim spotkaniu graliśmy z gospodarzami turnieju i to my okazaliśmy się lepszą drużyną, wygrywając to spotkania 4:3. Bramki dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobyli: Janek Ilecki -2, Filip Opłatkowski -1, Janek Jasiński -1.
Skład naszej drużyny: Gabriela Ignaczak (jedyna dziewczyna w turnieju), Jan Ilecki, Jan Jasiński, Jakub Jasiński, Franek Krulikowski, Filip Opłatkowski, Filip Skwarczyński, Alan Wróblewski, Kacper Ciemny i Piotr Sibilski.
Gratulujemy drużynie drugiego miejsca. Dziękujemy za sportową postawę na boisku. Dziękujemy również licznej grupie rodziców za wspaniały doping dla naszej drużyny. Dziękujemy również Panu Danielowi Lewandowskiemu za pomoc i doping na turnieju.