26 listopada 2021r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczno-przyrodniczy „Matematyczne przygody wśród przyrody”. W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły z klas drugich i trzecich. Podczas konkursowej rywalizacji uczniowie mieli do rozwiązania różnego typu zadania

z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych wykorzystując zdobytą wiedzę w praktyce. Komisja w składzie: panie Ewa Martwicka, Małgorzata Mentlewicz, Zofia Polaszek czuwała nad przebiegiem konkursu i wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – zespól z kl. 3a w składzie: Natalia Mikołajczyk, Stanisław Gajewski, Filip Skwarczyński.

II miejsce – zespół z kl. 2a w składzie: Nadia Bączkiewicz, Maria Konopińska, Nadia Ziółkowska.

III miejsce – zespół z kl. 2b w składzie: Michał Gumiński, Miłosz Kruczyński, Filip Opłatkowski.

III miejsce – zespół z kl. 2c w składzie: Jan Ilecki, Nina Jakubowska, Michalina Sobczyńska.

Zespoły otrzymały dyplomy dla klasy, a każdy uczeń nagrody i pamiątki rzeczowe. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.

                              Organizatorzy: Agnieszka Domańska, Aneta Wojtkowska