18 grudnia 2023 r. komisja w składzie: p. Aneta Ratajczyk, p. Anna Jezierska,  spośród 19 prac wyłoniła zwycięzców tegorocznej II edycji KONKURSU O PIÓRO DYREKTORA SZKOŁY. Zadaniem uczestników było zredagowanie opowiadania twórczego inspirowanego fragmentem wiersza ,,Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy… ‘’Wisławy Szymborskiej – noblistki, Patronki Roku 2023.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce Jan Jędrzejewski, kl.7b

II miejsce Aleksander Szczerbiak, kl.6a

III miejsce Julia Olszewska, kl.7a

Wyróżnienie Martyna Kmieć, kl.7b

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów z rąk dyrektora szkoły p. Andrzeja Polaszka w obecności uczniów, nauczycieli odbędzie się 22 grudnia br. o godz. 11.00 w auli.

Organizatorzy dziękują Radzie Rodziców za ufundowanie pióra oraz nagród książkowych.

Anna Jezierska