Dnia 19 marca 2021r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla uczniów klas I – III. Głównym celem konkursu było rozwijanie umiejętności kształtnego, starannego  i pięknego pisania. Każdą klasę reprezentowało 2 uczniów. Zadaniem uczestników konkursu było poprawne i estetyczne przepisanie tekstu. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: p. wicedyrektor Ewa Martwicka, p. Aleksandra Siarkowska, p. Irena Zakrzewska.


Laureatami konkursu zostali:

– w kategorii klas pierwszych
Mistrzem Kaligrafii – Michał Gumiński kl. 1b
Mistrzem Kaligrafii – Kinga Kruszyńska kl. 1c
Wicemistrzem Kaligrafii – Anna Dybowska kl. 1c

– w kategoriach klas drugich
Mistrzem Kaligrafii – Lena Maciejewska kl. 1a
Wicemistrzem Kaligrafii – Julia Wszołek kl. 1a

– w kategoriach klas trzecich
Mistrzem Kaligrafii – Piotr Zeszut kl. 1b
Wicemistrzem Kaligrafii – Paulina Chosa kl. 1c

Prace konkursowe można obejrzeć na pierwszym piętrze. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorki konkursu: Agnieszka Domańska, Aneta Wojtkowska

K