4 marca 2022 r. w naszej szkole odbył się cykliczny Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Głównym celem konkursu było  rozwijanie umiejętności poprawnego, kształtnego i pięknego pisania.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów, po 2 reprezentantów z klasy. Zadanie uczestników – zgodnie z regulaminem konkursu – polegało na starannym, bezbłędnym przepisaniu tekstu dostosowanego do wieku uczestników. Komisja konkursowa w składzie pani Wicedyrektor Ewa Martwicka, pani  Sylwia Dędowa i pani Aleksandra Siarkowska wyłoniły zwycięzców.

W klasach pierwszych:

I miejsce – Maria Maciejewska   kl. 1b

II miejsce – Krystian Tuszyński   kl. 1a,  Zuzanna Choziak   kl. 1a

III miejsce – Alicja Włodarska    kl. 1b

W klasach drugich:

I miejsce – Michał Gumiński   kl. 2b

II miejsce – Kinga Kruszyńska   kl.2c

III miejsce – Kornelia Rolewska  kl. 2b

W klasach trzecich:

I miejsce – Lena Maciejewska   kl. 3a

II miejsce – Julia Wszołek   kl. 3a

III miejsce – Dawid Łodygowski    kl. 3b

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Organizatorki konkursu: Agnieszka Domańska, Aneta Wojtkowska