Dnia 16 czerwca, na 2 godzinie lekcyjnej 8.40 – 9.25, w sali 338 chętni uczniowie pisali test leksykalny z języka angielskiej w ramach Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego – Mistrz Słówek 2023. W konkursie wzięło udział 33 uczniów klas 1 -3.

Organizatorzy na podstawie wyników testów przyznali następujące tytuły:

Oliwia Kacprzak Klasa 1 A – Mistrz Słówek 2023 kat. klas pierwszych

Maria Maciejewska Klasa 2 B – Mistrz Słówek 2023 kat. klas drugich

Nadia Bączkiewicz Klasa 3 A – Mistrz Słówek 2023 kat. klas trzecich

Kornelia Rolewska Klasa 3 B – Mistrz Słówek 2023 kat. klas trzecich

Anna Dybowska Klasa 3 C – Mistrz Słówek 2023 kat. klas trzecich

Mistrzowi otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez wydawnictwo Macmillan. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali długopisy w ramach nagrody pocieszenia. Organizatorzy konkursu Agnieszka Młotkowska i Aleksandra Siarkowska dziękują serdecznie za udział w konkursie. To wielka przyjemność pracować z takimi zdolnymi uczniami.

Gratulujemy Mistrzom oraz wszystkim uczestnikom, przed którymi MISTRZOSTWO w przyszłości!