Na dobre zakończenie roku szkolnego uczniowie kończący klasy trzecie (III b i III c) spotkali się wspólnie w miejscowości  Bartłomiejowice. Było sportowo, cyrkowo, kolorowo, rekreacyjnie i  integracyjnie. Pogoda dopisywała, całe szczęście nie było aż tak ekstremalnie gorąco, jak kilka dni wcześniej. Dzięki temu uczniowie, wraz z wychowawcami ,  zrobili spacer drogami Osięcin w kierunku lasu i ścieżki zdrowia, a dalej do miejsca wypoczynku. Uczniowie byli wobec siebie mili, życzliwi i obdarowywali siebie uśmiechami. Dzielili się dobrym słowem i gestem, okazywali wsparcie i cieszyli się ze wspólnego wyjścia. Uczniowie zachowywali się wspaniale. Była zabawa w plenerze, na siłowni, malowanie pejzażu, zabawy z chustą, gra w badmintona, piłkę oraz rozgrywki klasowe, które zakończyły się remisem.
   Uczniowie uwielbiają takie wyjścia, które dodają im skrzydeł i pozwalają cieszyć się dobrą pogodą i zarażać siebie uśmiechem.

   A teraz to już wakacje!

Anna Musiał
Agnieszka Trzeciak
Aleksandra Siarkowska