W dniu 24 stycznia br. z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnejudali się z wizytą do Klubu Seniora mieszczącego się w budynku naszej szkoły na II piętrze. Na powitanie dzieci zaśpiewały ,,Sto lat” przy akompaniamencie akordeonu i złożyły serdeczne życzenia.Wspólnie z Seniorami zaśpiewałykilka znanych piosenek „Szła dzieweczka do laseczka”, „Czerwone jabłuszko”, „Mam chusteczkę chaftowaną”itp.
Świetliczaki obdarowały Seniorów koszem pełnym kolorowych bibułkowych kwiatówz niespodzianką oraz bileciki z życzeniami. Nie zabrakło też wspólnych tańców w kole. Na ręce Pani kierownik Moniki Szajerskiej i muzyka Pana Krzysztofa Ulczyckiego dzieci złożyły podziękowania. Wszyscy uczniowie zostali zaproszeni przez Seniorów na słodki poczęstunek.
Spotkanie z Seniorami to wspaniała lekcja akceptacji i tolerancji wobec ludzi starszych oraz nauka empatii w stosunku do drugiego człowieka. To doskonała okazja do wzajemnego poznania się i wzmacniania więzi międzypokoleniowej.Mimo zimowej aury za oknem, zarówno dla Seniorów, jak i samych dzieci był to dzień pełen wzruszeń, ciepła i radości. Ta wizyta wywołała na twarzach wszystkich serdeczny uśmiech. Seniorom życzymy wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dużo zdrowia!   
Nauczyciele świetlicy: Agnieszka Trawińska, Aleksandra Siarkowka, Sylwia Dębowa