,,Życie nie składa się tylko z wielkich poświęceń i obowiązków, ale przede wszystkim z drobiazgów. Uśmiechy i życzliwość rozdawane na co dzień są tym, co zdobywa i zatrzymuje serca…..” /zasłyszane/
21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W Naszym przedszkolu również był to wyjątkowy dzień, pełen dziecięcych uśmiechów, radości, miłych słów i dobrej zabawy. Ponadto przedszkolaki przygotowały piękne karty z życzeniami, które trafiły do ,, Poczty Życzliwości”. Dzieci młodsze i starsze przygotowały atrakcyjny układ muzyczno – taneczny do piosenki Cleo ,,Dobre słowa”. Był to wyjątkowy akcent, w którym dzieci poprzez taniec wyraziły ideę Światowego Dnia Życzliwości. Dziękujemy!!!! Życzymy uśmiechu, serdeczności i życzliwości, nie tylko od święta, lecz na co dzień!