Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ” Kangur  2021″. Uczestniczyło w nim 57 osób w różnych kategoriach wiekowych : Żaczek, Maluch, Beniamin, Kadet. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja matematyki,  rozwijanie zdolności i zainteresowań uczniów. Jak co roku, uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem zawierającym różnorodne zadania matematyczne , a przede wszystkim logiczne. Miło nam poinformować, że  uczniowie naszej szkoły uzyskali wyróżnienia i bardzo dobry wynik w tym międzynarodowym konkursie. Są to:

Jakub Marchwiński- wynik bardzo dobry

 Aleksander Bączkiewicz- wyróżnienie

Antoni Mikołajczak- wyróżnienie

Nataniel Lipski- wyróżnienie

Karolina Kwiatkowska- wyróżnienie

Norbert Kwieciszewski- wyróżnienie

Wiktor Kantorowski- wyróżnienie

Radosław Biesiada- wyróżnienie

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Agnieszka Waloszek