Dnia 1 kwietnia 2023 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w XXVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zorganizowanego przez IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Zespole Szkół nr 4 we Włocławku. Konkurs odbył się pod patronatem: wojewody kujawsko – pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza, marszałka województwa kujawsko – pomorskiego Piotra Całbeckiego , kujawsko – pomorskiego kuratora oświaty Marka Gralika i prezydenta miasta Włocławek Marka Wojtkowskiego.
Nasze uczennice rywalizowały w kategorii poezji śpiewanej – Maria Ilecka (kl. 6b) oraz w kategorii recytacji – Weronika Grzegórska (kl. 8b) i Nadia Jędrzejczak (kl. 8c).
Miło nam poinformować, że przy bardzo dużej ilości uczestników i wysokim poziomie prezentacji nasza uczennica została zauważona i doceniona przez jury. Uczennica klasy 8c Nadia Jędrzejczak pod opieką p. Ewy Staniszewskiej zdobyła wyróżnienie i nagrodę książkową. Gratulacje!
Niezwykle cieszymy się z tego sukcesu oraz życzymy Nadii rozwijania swoich pasji recytatorskich i dalszych sukcesów.

Ewa Staniszewska