W dniu 6 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Pani Jesień”, w którym udział wzięli uczniowie klas 4- 5. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, uwrażliwianie dzieci na piękno przyrody jesienią stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych, umożliwienie uczniom zaprezentowania własnej twórczości.  Uczniowie w swoich pracach wykorzystali dary jesieni, łącząc różnorodne techniki plastyczne. Powstały piękne, kolorowe prace, które ozdobiły świetlicę szkolną. Jury miało niełatwe zadanie, ponieważ poziom wszystkich prac był bardzo wysoki,
a dzieci wykazały się dużą pomysłowością!!!

WYRÓŻNIONE PRACE:

  • Szymon Nadolski kl.4a
  • Leon Hejman kl. 4a
  • Franciszek Zboiński k.4a
  • Julia Kujawa – kl.4b
  • Michalina Sobczyńska – kl.4c
  • Anna Bartczak – kl.4c
  • Katarzyna Chmielewska – kl.  5b
  • Dawid Łodygowski – kl. 5b

Zwycięzcą gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Agnieszka Trawińska, Tomasz Zieliński