13 czerwca 2022r. w murach szkoły gościła nasza absolwentka – Wiktoria Piotrowska. Spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowie klas VI – VII, było promocją debiutanckiej książki pt. “W blasku cieni”. Trudno jest słowami wyrazić uczucia związane z bezpośrednim kontaktem z autorką, która tak niedawno przemierzała szkolne korytarze jako pilna uczennica. Podczas odwiedzin, Wiktoria, opowiedziała o procesie twórczym, inspiracjach, literackich autorytetach i warsztacie pisarskim. Przeczytała także kilka swoich wierszy, a na zakończenie zaproponowała uczniom udział w quizie na temat bohaterów napisanej powieści. Autorce życzymy sukcesów oraz pozytywnego odbioru czytelników. Mamy nadzieję na kolejne odwiedziny i opowieści o nowych książkach.
To spotkanie będzie ciepłym wspomnieniem, do którego z radością będziemy wracać.
Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej za możliwość udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!