15 listopada 2022 roku w bibliotece szkolnej wręczono nagrody w konkursie fotograficznym „Postać z bajki/książki”, organizowanym w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Bajek dla Dzieci.  Zadaniem uczniów było przesłanie  zdjęcia w przebraniu bohatera występującego w bajce lub książce. Laureatów wyłoniono drogą głosowania na szkolnym Facebooku. O wygranej decydowała liczba „lajków”.

Oto wyniki:

I miejsce – Julia Wszołek z klasy 4a (239)
II miejsce – Wiktoria Biesiada z klasy 6a (233)
III miejsce – Lena Maciejewska z klasy 4a (208)

Wyróżnienia:

Ola Szczerbiak z klasy 5c (146)
Katarzyna Chmielewska z klasy 4b (122)
Martyna Kmieć i Julia Kubuszek z klasy 6b (87)
Michał Gromadzki z klasy 6b (67)
Piotr Zeszut z klasy 5b (40)
 

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, że zechcieliście wziąć udział w konkursie.

Irena Zakrzewska
Zofia Polaszek