W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych został ogłoszony konkurs fotograficzny pod hasłem “Bookshelf tour”. Celem konkursu było promowanie w niekonwencjonalny sposób czytelnictwa oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczniów. Zadanie konkursowe poległo na wykonaniu zdjęcia, na którym widnieje półka z książkami, czyli tzw. domowa biblioteczka. Nadesłane fotografie oceniło jury w składzie: p. Jolanta Małecka, p. Agnieszka Waloszek, i p. Irena Zakrzewska. W konkursie nie przyznano miejsc, lecz wyróżnienia. Uczestników nagrodzono punktami dodatnimi i słodkim upominkiem.
Wśród wyróżnionych znaleźli się:
– Lidia Danielak z klasy 4c;
– Seweryn Grzegórski z klasy 5a;
– Martyna Kmieć z klasy 5b;
– Jan Jędrzejewski z klasy 5b;
– Natalia Waszak z klasy 7a;
– Martyna Dąbrowska z klasy 7b;
– Wiktor Barczak z klasy 8b;
– Aleksander Poliński z klasy 8d.

Serdecznie gratulujemy!
Irena Zakrzewska
Zofia Polaszek