Wyjątkowy, świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami. Tworzenie bożonarodzeniowej dekoracji, kartek i upominków jest nieodłącznym elementem przedświątecznej krzątaniny. 5 grudnia 2023 r. chętni uczniowie z klasy 1a i 1b oraz ich rodzice i rodzeństwo uczestniczyli w rodzinnych warsztatach plastycznych. Choć zwyczaj wysyłania świątecznych życzeń w tradycyjny sposób zastępują inne, szybkie i nowocześniejsze metody, my chcielibyśmy powrócić do czasu, gdy tworzenie kartek było wspólną, rodzinną radością. Pięknie wykonane kartki możemy bowiem wysłać naszym bliskim i przyjaciołom, ale możemy również postawić je na kominku albo przy choince jako oryginalny element dekoracyjny. Uczestnicy naszego spotkania pracowali z wielkim zapałem i zaangażowaniem tworząc niezwykłe rękodzieła, które zostaną przekazane Przyjaciołom Szkoły. Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły nas w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom i ich bliskim za przybycie. Miło nam, że zechcieliście z nami spędzać ten przedświąteczny czas.
A. Domańska, A. Wojtkowska