Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. Aby ten czas uczynić jeszcze bardziej przyjemnym 1 grudnia 2022 r. w miłej atmosferze odbyły się rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe klas 3a i 3b. Przy akompaniamencie kolęd dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwem, babciami wykonały pełne uroku bożonarodzeniowe kartki świąteczne. Uczestnicy warsztatów wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością. Pracowali z wielkim zapałem i zaangażowaniem tworząc niezwykłe rękodzieła. Wspólne przedsięwzięcie dało wszystkim mnóstwo uśmiechu i zabawy. Powstałe kartki bożonarodzeniowe zostaną przekazane Przyjaciołom Szkoły.
Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom i ich bliskim za przybycie. Miło nam, że zechcieliście z nami spędzać ten przedświąteczny czas.
A. Domańska, A. Wojtkowska