W wtorek 16.04.2024 r.  na boisku ,,Orlik“ w Piotrkowie Kujawskim odbył się turniej piłki nożnej w ramach XXIV edycji ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku“, w którym uczestniczyła drużyna z naszej szkoły uczniowie klas IV-V . W turnieju wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim gospodarz turnieju, Szkoła Podstawowa z Radziejowa Kujawskiego i reprezentacja naszej szkoły .
Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Po bardzo ambitnej walce zwyciężyła drużynę z Piotrkowa Kujawskiego 3: 2 i zremisowała z drużyną z Radziejowa Kujawskiego 1: 1. Awansowała po raz drugi do finału wojewódzkiego turnieju ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku“.

Skład naszej drużyny: Jakub Jasiński, Jan Jasiński, Szymon Kwaśny, Dawid Łodygowski, Filip Skwarczyński , Miłosz Kruczyński , Kacper Świątkowski, Damian Rosiński , Stanisław Gajewski, Jan Ilecki, ze względu na stan zdrowia nie mógł brać udziału w turnieju Filip Opłatkowski. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Miłosz Kruczyński – 2, Szymon Kwaśny-1, Jan Ilecki-1.

Gratulujemy drużynie pierwszego miejsca. Dziękujemy za sportową postawę na boisku.

Andrzej Rozpędowski