17 listopada uczniowie kl. IIIa i IIIb zaprezentowali przedstawienie pt. ,,W zdrowym ciele zdrowy duch”. Jest ono jednym z zadań realizowanych przez te grupy w ramach projektu profilaktycznego ,,Wybieram ruch i marzenia, nie uzależnienia”.    Młodzi aktorzy wcielili się w role przedstawicieli służby zdrowia. Lekarz, stomatolog i pielęgniarka w humorystyczny sposób udzielali pacjentom cennych porad dotyczących zdrowego trybu życia. Na czas przedstawienia hol szkolny przekształcił się w małą przychodnię zdrowia, do której zawitali niezwykli pacjenci: Zdrówko , niedożywiony Jaś Brudasek, nie dbająca o zęby czarownica oraz dzieci, które uprawiają sport. Na scenie pojawiły się również wesołe witaminki oraz groźne wirusy. Barwne kostiumy dzieci, wesołe i skoczne piosenki sprawiły, że przedstawienie było zabawną i bardzo cenną profilaktyczną lekcją.