16 stycznia br. uczniowie kl. 2a zaprezentowali na terenie naszej szkoły inscenizację pt. ,,Zamieszanie w krainie bajek”. Publiczność mogła podziwiać wspaniałą Babę Jagę, która dzięki złej mocy pomieszała bajki. Wszystko stanęło na głowie. Na dworze króla Kraka zabrakło Smoka, a przebiegły Kot w Butach nie mógł znaleźć poczciwego Janka. Jaś i Małgosia zwinnie uciekali przed Babą Jagą. Przykra niespodzianka spotkała głodnego wilka, któremu zniknął Czerwony Kapturek. Dzieci nie chciały czytać pomieszanych bajek. Na szczęście król Baj nakazał wszystkim postaciom, aby powróciły do  swoich bajek. Dzieci zachwycały nie tylko swoimi umiejętnościami aktorskimi, ale również barwnymi kostiumami. Przedstawienie stworzyło im możliwość zaprezentowania się przed uczniami, przedszkolakami, rodzicami, a następnego dnia również babciami i dziadkami. Zaciekawienie publiczności, szczere uśmiechy i gromkie brawa były wspaniałą nagrodą dla ,,młodych aktorów”.           

Wychowawca kl. IIa K. Simińska