9 listopada 2023 r. siedmioro uczniów klas 1-3 reprezentowało naszą szkołę w Powiatowym Konkursie „PIĘKNIE CZYTAM”, który odbył się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Radziejowie.
, W konkursie uczestniczyło 74 uczniów. Każdy uczestnik prezentował przygotowany przez siebie fragment wybranej książki, a następnie czytał nowy tekst otrzymany podczas konkursu od organizatora. Komisja miała bardzo trudne zadanie, dzieci pięknie czytały, a publiczność nagradzała ich gromkimi brawami. Naszą szkołę pięknie reprezentowali: Natan Ziółkowski  kl. 1a, Gabriela Jabłońska  kl. 1a, Zofia Roszak  kl.1c, Oliwia Kacprzak  kl.2a, Alicja Włodarska  kl. 3b, Jacek Urbański  kl. 3a, Maria Maciejewska  kl.3b.
Wśród wyróżnionych znalazł się Natan Ziółkowski z klasy 1a  i Maria Maciejewska z klasy 3a. Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Domańska Agnieszka, Polaszek Zofia