W dniu 03 października na radziejowskim stadionie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych. W Festiwalu Sztafet rywalizowały szkoły z Radziejowa, Morzyc, Kościelnej Wsi, Krzywosądzy i Osięcin. Pogoda w tym dniu dopisała, co pomogło osiągnąć bardzo dobre wyniki. Obydwie reprezentacje dziewcząt, młodszych oraz starszych,  okazały się bezkonkurencyjne w sztafetach 4x100m i stanęły na I miejscu podium, a w sztafecie szwedzkiej (400m+300m+200m+100m) i olimpijskiej (800m+400m+200m+100m) uplasowały się na III miejscu. Podobnie rewelacyjne wyniki osiągnęli chłopcy. Starsza reprezentacja w sztafecie 4x100m zajęła I miejsce, a ich młodsi koledzy ukończyli sztafetę na II pozycji.
W reprezentacji wystąpili :
Klasy 5-6: Lena Maciejewska, Julia Wszołek, Kinga Błaszczyk, Kornelia Domańska, Anna Gąsiorowska, Paulina Chosa.
Klasy 7: Maria Ilecka, Nikola Jankowska, Agnieszka Lewandowska, Alicja Ochocińska, Julia Olszewska, Karolina Kwiatkowska
Klasy 5-6: Bartosz Bączek, Bartosz Piwko, Sebastian Gregor, Dawid Łodygowski
Klasy 7-8: Bartosz Guźlewski, Wiktor Waszak, Wiktor Słomczewski, Maciej Nowakowski,
Agnieszka Dąbrowska, Tomasz Polaszewski