Pierogi, barszcz, makowiec, serniczek? i tradycyjne: Jedz bo się zmarnuje?!
Idziemy o zakład, że podobnie było u Was w święta!
Jak skutecznie spalić nadmiar kalorii, kiedy pogoda nie sprzyja spacerom i innym formom aktywności na świeżym powietrzu? Na przykład można potańczyć. Taniec to jeden z najlepszych sposobów na odchudzanie. Tańcząc i jednocześnie wykonując ćwiczenia fitness w rytmie muzyki, nie tylko skutecznie pozbędziemy się zbędnych kilogramów, lecz także poprawimy kondycję i wytrzymałość organizmu. Godzina tańczenia na umiarkowanym poziomie intensywności. pozwala spalić ok. 450 kcal, czyli tyle, ile godzina joggingu.
Wasze koleżanki z klas 6a, 6b, 7a, 8a, 8b i 8c postanowiły zadbać o Wasze zdrowie i w ramach projektu ? Ruch to zdrowie?, realizowanym na zdalnym lekcjach w-f., przygotowały świąteczne układy taneczne. Wystarczy kliknąć w link, odpalić filmik i zacząć tańczyć razem!

Życzymy przyjemnego spalania kalorii!
Agnieszka Dąbrowska