W dniach 09.08- 19.08.2022 roku w naszej szkole zostały zorganizowane półkolonie, w czasie których w każdym tygodniu brało udział 37 uczniów pod opieką kadry pedagogicznej.

Dzięki bogatemu programowi uczniowie mogli spędzić ten letni czas kreatywnie. Na początek szaleństwa w Wodnym Placu Zabaw w Ciechocinku. Kolejnego dnia pobyt na Wyspie Perperuny w otoczeniu pięknej przyrody i zwierząt. Uczniowie karmili zwierzęta, głaskali, wyprowadzali: lamy, alpaki, kozy, króliki, kury. Dodatkową atrakcją były warsztaty malarskie, przepłynięcie promem i grill. Wyjazd do Golubia- Dobrzynia to kolejny dzień aktywnego spędzania czasu i poznawania historii. Było zwiedzanie zamku, zajęcia z Bractwem Rycerskim oraz pieczenie kiełbasek nad ogniskiem. W ostatnim dniu miał miejsce wyjazd do Włocławka do sali zabaw „Honolulu”. To miejsce jest uwielbiane przez najmłodszych- dostarcza wielu emocji. To ponad 800 metrów 2 fantastycznej dwupoziomowej zabawy.

Wszystkie zaproponowane atrakcje cieszyły się powodzeniem a piękna, słoneczna pogoda dodatkowo sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi.

Uśmiech dzieci, pozytywne emocje to najlepsze potwierdzenie, że czas spędzony na półkolonii był  niezapomnianym przeżyciem.