“Dobry człowiek jest jak małe światełko – wędruje przez mroki naszego świata i zapala zgaszone gwiazdy”
Phil Bosmans

Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za tak wspaniałe włączenie się do zbiórki dla Szpitala Jednoimiennego w Radziejowie. Bardzo doceniamy Waszą dobrą wolę i zrozumienie dla osób potrzebujących pomocy, którzy są obecnie w wyjątkowo trudnej sytuacji choroby i izolacji. Napawa dumą fakt, że okazaliście swoje wielkie serca i ogromne zaangażowanie. Doświadczyłyśmy dzięki Wam wzruszenia, przekonując się każdego dnia, z jak licznym odzewem spotkał się nasz apel o pomoc. Dzięki Waszej ofiarności zgromadzono bardzo dużo potrzebnych w dobie epidemii artykułów, które przekazano do szpitala.
Serdecznie dziękujemy za ofiarność i jesteśmy ogromnie wdzięczne za Waszą wrażliwość i otwarte serca.

Organizatorzy:
Agnieszka Waloszek
Irena Zakrzewska