“Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, a tylko uśmiechem i słowem – DZIĘKUJĘ”

W minionym roku szkolnym biblioteka włączyła się do akcji charytatywnej zbiórki nakrętek. Jest to jedna z popularniejszych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, żeby pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Wielu naszych uczniów, kierując się odruchem serca, zbierało nakrętki, by przekazać je na szczytny cel. W tym roku wsparliśmy Radka Wiśniewskiego, który wymaga długotrwałej rehabilitacji. Udało się zebrać kilkanaście worków zakrętek, które trafiły do chłopca. Mamy nadzieję, że w ten sposób przyczynimy się do poprawy zdrowia Radka. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, za okazany dar serca i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Do podziękowań dołączają się również rodzice Radka.
Zapraszamy do udziału w akcji w przyszłym roku szkolnym. Pamiętajcie! Razem możemy osiągnąć więcej!

Biblioteka szkolna