Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem. Niewątpliwie to jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka, ponieważ od tego dnia zostaje pełnoprawnym przedszkolakiem.
W dniu dzisiejszym w Naszym przedszkolu odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, nowo przyjęte dzieci z grup : Biedronki,  Tygryski, Pszczółki,  Żabki, Smerfy, Jeżyki,  Sówki  zostały uroczyście przyjęte do społeczności przedszkolnej.
Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się od powitania – wspólnie zaśpiewaliśmy powitankę ,, Wszyscy są…”. Następnie głos zabrał Pan dyrektor A. Polaszek.  W kolejnej części uroczystości nastąpiło złożenie przyrzeczenia przez nowo przyjęte dzieci oraz ich pasowanie na Przedszkolaka.
Nie zabrakło również zabaw muzyczno- ruchowych……
Uwieńczeniem uroczystości była przygotowana dla dzieci niespodzianka – pyszny tort.
Gratulujemy Naszym ,,nowym” mądrym maluchom i życzymy, by każdy dzień w Naszym przedszkolu był wspaniałą przygodą, rozwijał i pobudzał wyobraźnię, kreatywność  i twórcze myślenie.
Niech ten nowy rozdział w Waszym życiu przyniesie Wam wiele radości, samych pogodnych  i przyjemnych chwil w gronie kolegów i koleżanek…..