21 i 22 stycznia swoje święto obchodziły wyjątkowe dla wszystkich dzieci osoby, ukochane Babcie i drodzy Dziadkowie. Z tej okazji w Szkole Podstawowej w Osięcinach od 16 do 24 stycznia br. odbywały się okolicznościowe uroczystości przygotowane przez wychowawczynie i uczniów kl. I-III. Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuczęta w różnych formach artystycznych. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności teatralne, wokalne, recytatorskie i taneczne. Słowami wierszy, piosenek wyrazili miłość i szacunek dla kochanych Babć i Dziadków. Czcigodni goście z dumą patrzyli na wnuczęta i ze wzruszeniem odbierali czułe słowa skierowane pod ich adresem. Dzieci przygotowały dla gości również upominki, a rodzice słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci!

wychowawczynie kl. I-III