W tym roku szkolnym na stadionie GKS Ziemowit Osięciny odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyka indywidualna. Młodzież rywalizowała grupie dziewcząt i chłopców. Na program zawodów składały się następujące konkurencje:

Dziewczęta: bieg – 100m, 300m, 800m, skok w dal, skok wzwyż, rzut oszczepem 500g, pchnięcie kulą 3 kg, rzut dyskiem 0,75kg.

Chłopcy: bieg – 100m, 300m, 1500m,  skok w dal, skok wzwyż, rzut oszczepem 600g, pchnięcie kulą 5 kg, rzut dyskiem 1kg.

Naszą szkołę reprezentowali: Gapska Zuzanna, Nobis Zuzanna, Szczepaniak Julia, Trzeciak Marika, Musiał Aleksandra, Lewandowska Zofia, Grzybek Michalina, Bartczak Wiktor, Krysiak Jakub, Wszołek Adam, Marchwiński Jakub, Śmigiel Krzysztof, Woźniak Miłosz, Nowosielski Marcel, Smolarek Szymon a na podium stanęli:

100m –  Gapska Zuzanna – III m
Smolarek Szymon – III m,

300m – Nobis Zuzanna – I m
            Wszołek Adam – III m

600m – Nobis Zuzanna – III m

1500m – Nowosielski Marcel – III m

Skok w dal – Barczak Wiktor – III m

Pchnięcie kulą – Gapska Zuzanna – III m
                        Śmigiel Krzysztof – II m

Rzut dyskiem – Krysiak Jakub – II m

Rzut oszczepem – Krysiak Jakub – III m

Dziękujemy wszystkim za sportową walkę i godne reprezentowanie szkoły.

Dąbrowska Agnieszka
Polaszewski Tomasz