Tytuł Wicemistrzyni Województwa juniorek do lat ośmiu wywalczyła uczennica klasy pierwszej – Maja Rosińska. Trzecie miejsce w naszym regionie przypadło Juli Gawrońskiej. W sobotnich zawodach z najlepszymi szachistkami i szachistami w regionie do lat ośmiu spotkała się siódemka najmłodszych reprezentantów naszej szkoły. Dzielnie walczyły i zdobywały punkty również Tamara i Ada Balcerak. Z czwartym wynikiem dającym 10 miejsce wśród chłopców uplasował się Wojtek Majewski, a tuż za nim Bartek Ochociński i Kamil Nowak. 
W kolejnym dniu –  23 kwietnia , do turnieju przystąpili:
w kategorii do lat 14  – świetny występ Leny Maciejewskiej z kl.IV, która ukończyła turniej na podium zdobywając trzecie miejsce w województwie. Chłopców w tej grupie reprezentowali: Filip Skwarczyński z kl.IV( z piątym  wynikiem ) oraz Nataniel Lipski z kl. VI;
w kategorii do lat 10: Filip Opłatkowski kl. III ( piąty wynik ) oraz Maria Maciejewska kl. II ( 4 wynik i  wysokie 6 miejsce !).
Te wysokiej rangi zawody dały naszym zawodnikom przygotowanym przez Panią Marię Chorzępa dużą dawkę doświadczenia i możliwość zagrania z najlepszymi  szachistami w naszym województwie.