W dniu 6 czerwca 2023r. odbył się Międzyszkolny Konkurs z Języka Niemieckiego. Organizatorem był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach. Za całość odpowiedzialna była p. Emilia Lewandowska – nauczyciel języka niemieckiego.

Konkurs rozpoczął się o godzinie 8:40. Miał formę testu pisemnego. Zawierał pytania dotyczące wiedzy o państwach niemieckiego obszaru językowego.

I miejsce zajął Olaf Główczewski – uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osięcinach, II miejsce – Adam Wiśniewski – uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie i III miejsce – Jakub Pawłowski – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krzywosądzy.

Wyróżnienia otrzymali: Patryk Żywiczyński – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krzywosądzy oraz Wit Hołody i Ksawery Jaszewski – uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. mjr. Henryka Sucharskiego w Osięcinach.

Podziękowania należą się również nauczycielom za trud i poświęcenie włożone w przygotowanie uczniów: p. Joannie Drążek, p. Oldze Wasielewskiej, p. Agacie Żmirskiej-Zbroniec.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Emilia Lewandowska